Leach & McGuire zarządza portfelem nieruchomości PRS funduszu Heimstaden

Leach & McGuire

Leach & McGuire zarządza portfelem nieruchomości PRS funduszu Heimstaden

Udostępnij
Leach & McGuire zarządza portfelem nieruchomości PRS funduszu Heimstaden

Leach & McGuire podpisało umowę na rozpoczęcie prac przy obsłudze dwóch budynków, które Heimstaden kupił w Warszawie w 2021 roku od Marvipolu: „Unique Tower” przy ul. Grzybowskiej, składającej się ze 136 mieszkań, oraz „Moko” (Botanika) przy ul. Bokserskiej z 477 lokalami mieszkalnymi.

Komentując transakcję, Conall McGuire powiedział: „Oczywiście cieszymy się, że zostaliśmy wybrani przez zespół Heimstaden do obsługi wynajmu i zarządzania nieruchomościami w najnowszych projektach oraz wprowadzenia koncepcji Friendly Homes w Polsce. Z niecierpliwością czekamy na połączenie naszej lokalnej wiedzy i doświadczenia na polskim rynku z wizją własną Heimstaden i jego ogromnym doświadczeniem w zakresie zarządzania budynkami przeznaczonymi na wynajem (BTR) z innych krajów. Nasz zespół już od dłuższego czasu pracuje ramię w ramię z zespołem Heimstaden nad tymi projektami i jesteśmy bardzo podekscytowani udostępnieniem ich do wynajmu w najbliższej przyszłości”.

Heimstaden jest jednym z trzech największych prywatnych właścicieli nieruchomości na wynajem w Europie i do tej pory zobowiązał się do zakupu około 4000 mieszkań w 18 różnych projektach w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu.

Leach & McGuire zarządza obecnie 3 000 lokali mieszkalnych w 11 miastach w całej Polsce.

Moko Botanika

Unique Tower

 

czwartek, 30 września, 2021

WSTECZ