Pracowity rok Leach & McGuire trwa!

Leach & McGuire

Pracowity rok Leach & McGuire trwa!

Udostępnij
Pracowity rok Leach & McGuire trwa!

Kontynuujemy pracowity rok w Leach & McGuire wraz z zamknięciem pod koniec października sprzedaży osiedla mieszkaniowego "Trio" w Krakowie należącego do Catelli holenderskiemu inwestorowi PRS, funduszowi Van Der Vorm Vastgoed. Nasi konsultanci PRS, którzy od samego początku pracowali nad projektem Trio dla Catelli i zarządzali nim, pomagali sprzedającemu i zespołowi prawnemu Clifford Chance w przygotowaniu dokumentów due diligence i udzielając odpowiedzi na wszystkie zapytania operacyjne zespołu nabywcy, kierowanego przez CBRE.

Rzecznik Leach & McGuire skomentował: „Zazwyczaj Leach & McGuire uczestniczy w transakcjach PRS po stronie kupującego. Nie jest to zaskakujące, ponieważ zespół posiada bogatą wiedzę, jeśli chodzi o funkcjonowanie polskiego rynku mieszkaniowego, co daje dużą wartość dodaną funduszom, które są nowe w Polsce i w obszarze PRS. Ponieważ polski rynek PRS jest stosunkowo młody, sprzedano tylko kilka istniejących skomercjalizowanych obiektów. Dlatego naprawdę cieszy fakt, że po raz kolejny tak mocno angażujemy się w tego typu transakcję i prezentujemy swoje zdolności także po stronie sprzedającej. Z przyjemnością informujemy również, że Van Der Vorm obdarzył nas zaufaniem utrzymując nasze usługi wynajmu i zarządzania najmem w Trio.”

Łącznie Leach & McGuire zarządza ponad 3000 lokali mieszkalnymi w całej Polsce dla klientów instytucjonalnych, w tym Heimstaden, Van Der Vorm i Vienna Insurance Group.

graphics-for-news/2022/2022_Q4/862small.jpg

środa, 02 listopada, 2022

WSTECZ